FİLİSTİN REMİKS

ENGLISH

عربي

BOSANSKI

TÜRKÇE

REMİKSE BAŞLA

BİZE ULAŞIN

Filistin konusunun önde gelen interaktif web sitesi olarak, geri bildirimlerinize ve düşüncelerinizi paylaşmak için bize ayırdığınız zamana değer veriyoruz. Gönderilen tüm soru ve yorumları inceliyor ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yanıtlıyoruz. Filistin Remiks, sizlerin geri bildirimleri ve önerileri ile gelişiyor, güncelleniyor.

 

Aklınızdaki sorunun cevabı halihazırda sitemizde olabilir. O nedenle Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Filistin Remiks topluluğunda gönüllü olmak istiyorsanız, yardımlarınız bizi mutlu edecektir. Bunun için lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

FİLM GÖSTERİMLERİ

Filistin Remiks, Filistin ile ilgili araştırma yapanlar için benzeri görülmemiş bir fırsat. Metin ve videoları senkronize eden teknolojiyi kullanarak, filmlerin transkriptlerinde geçen herhangi bir şeyi bizzat videoların için arayıp bulabilirsiniz. Bunun için istediğiniz herhangi bir kelimeyi tıklayın; Filistin Remiks, sizi videoda tam o kelimenin geçtiği yere götürecektir.

 

Filistin hikayesinin karmaşık yönlerini açıklamaya çalışanlar, bu site sayesinde, geçmişe ve bugüne dair meseleleri sadeleştiren farklı araçlara kavuşuyor.

 

Benzersiz remiks aracımız, belgesel filmler dünyasında kurgu ve hikaye anlatım tekniklerini keşfetmek için de kullanılabilir.

 

Filistin Remiks'i nasıl kullandığınızın hikayesini paylaşmak ya da ilave kaynak talep etmek isterseniz, lütfen aşağıda formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

 

EĞİTİCİ ARAÇLAR